KONST / Litografier / Litografi 15385453
nr 1538 5453
Litografi
efter Anders Zorn, Sommar, 18x12 cm, yttermått inklusive ram: 26x17 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:02:33
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
6
500 kr
450 kr
6
500 kr (Budbetjänt)
6
700 kr
7
700 kr
6
700 kr (Budbetjänt)
7
1.200 kr
6
1.000 kr
7
1.100 kr (Budbetjänt)
6
1.200 kr
7
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
8